ARIETE ----> EuroSteam Evolution

VYPRODÁNO
  • Cena:5 990 Kč
  • Dostupnost: Skladem

ARIETE ----> EuroSteam Evolution

!!! AKCE JARO 2017 !!!

Jedinečná příležitost pořídit si tuto legendární žehličku s parním kotlem v designu určeném pro severoamerický trh kde je prodávána pod značkou EuroSteam Evolution.

Funkčně je žehlička naprosto totožná s modelem 6399/3 , rozdíl je pouze v designu, jehož barvy výrazně připomínají starší typ těchto žehliček, tedy 6299.

Už nikdy nebude muset regulovat teplotu během žehlení.
Ložní prádlo žehlíte ve složeném tvaru – už jen dáte do skříně.
Spotřeba pouze 800 W.

Legendární parní žehlička ARIETE Vapor Plus, která je výjimečná tím, že kombinuje jednoduchost a pohodlí tradiční žehličky s rychlostí a kvalitou profesionálního žehlícího systému bez nepohodlné vnější nádrže na vodu. Navíc nemusíte kupovat destilovanou vodu, ARIETE Vapor Plus Vám umožňuje používat obyčejnou tekoucí vodu z kohoutku.

V zabudovaném v parním kotli se vytváří extra velký tok páry (až 50 g/min), což umožňuje rychlé a snadné žehlení všech druhů tkanin, tedy i tak choulostivé materiály jako například hedvábí, satén, silon, gumové potisky na tričkách, atd. Tento zabudovaný parní kotel je vyroben z kovu a zaručuje oproti klasickým žehličkám větší odolnost vůči zanesení vodním kamenem. ARIETE Vapor Plus je navíc vybavena tlačítkem pro regulaci množství vycházející páry a ohebnou šňůrou přívodu el. energie. ARIETE Vapor Plus také skvěle umožňuje svislé žehlení zavěšených tkanin (záclony, závěsy, atd.) nebo oblečení pověšené na ramínku (košile, saka, šaty, halenky, mikiny, atd.).

Žehlící plocha ARIETE Vapor Plus je opatřena speciální povrchovou úpravou, která umožňuje lehký pohyb po žehlených materiálech a nezpůsobuje lesk na tmavých oděvech. Celkové konstrukční provedení žehlící plotny Vám umožňuje dosáhnout opravdu překvapivých úspěchů při žehlení.


Popis a technické údaje:

Výkon:                           800 wattů
Napětí sítě:                     230 V
Kapacita parního kotle:     210 ml
Maximální tlak páry:         5,5 bar
Parní dodání:                   30 g/min

Certifikáty kvality: TÜV Rheinland - GS – CE