MASSAGER SEAT

  • Cena:9 990 Kč
  • Původní cena:10 990 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

MASSAGER SEAT

Poznámka:
Vyobrazení přístroje může být odlišné od aktuálně nabízeného modelu.

MASSAGER SEAT - masážní lehátko shiatsu - má nyní moderní konstrukci, odpovídající požadavkům fyzioterapeutů.

MASSAGER SEAT je účinný a efektivní shiatsu masážní přístroj, který poskytuje oscilační i hnětoucí masáž. Umožňuje relaxační zážitek spojený s odpočinkem a umožňuje Vám lépe vnímat pocity vlastního těla. Vše snadno a pohodlně obsluhujete pomocí dálkového ovladače. Vlastní masážní mechanismus je řízen mikroprocesorem v řídící jednotce.

Masážní systém se u tohoto lehátka skládá ze 4 rolujících masážních hlav. Dvě dvojice masážních hlavic rotují kolem své osy a také se posouvají v podélné ose páteře. Rolování a hnětení tedy probíhá nahoru a dolu podél páteře, kdy se příjemně uvolňuje svalstvo kolem ní. Masáž je velmi účinná na odstraňování bolesti a uvolnění ztuhlých zádových svalů způsobených dlouhým sezením.

Vibrační motor v sedací oblasti poskytuje uvolňující masáž pro hýždě a stehna, relaxuje svaly, podporuje spalování tuku a formování těchto partií.

MASSAGER SEAT využijete nejen doma nebo v kanceláři, ale i na svých cestách autem, protože je vybaven adaptérem pro připojení do autozapalovače. MASSAGER SEAT se bez problémů přizpůsobí jakékoli kancelářské židli, křeslu nebo autosedačce. K upevnění slouží elastický popruh.

MASSAGER SEAT lze také bez problémů rozložit na postel a užít si svoji masáž vleže. Potah podložky je vyroben z kvalitní černé koženky, příjemné na dotek a snadné k údržbě. Povrch je z nedráždivého, vzdušného materiálu, který umožňuje snadné odvádění potu. K většímu pohodlí též přispívá opěrka hlavy.

MASSAGER SEAT není nijak těžký, lze jej bez problémů přenášet.

Parametry:

  • Váha … 5kg
  • Příkon … 26W
  • Síťové napětí … AC 100-240 V, 50/60 Hz, DC 12V, 2,2 A