• Celkový pohled na rohožku
  Celkový pohled na rohožku
 • Roh rohožky s lemem
  Roh rohožky s lemem

Milliken® funkční rohožka DE LUXE

 • Cena:1 550 Kč
 • Dostupnost: Skladem
Množství:

Milliken® funkční rohožka DE LUXE

Oproti klasické řadě Milliken® rohožek je řada Milliken® DeLuxe vyrobena ze směsi absorpčních bavlněných a polyesterových mikrovláken gramáže 1520 g/m2, což zajišťuje ještě lepší a rychlejší odsávání vlhkosti a odstranění nečistot z obuvi a zvířecích tlapek. Navíc jsou rohožky řady Milliken® DeLuxe po obvodu lemovány okrasným lemem.

Právě jste vytřeli podlahu nebo vysáli koberce a někdo si u dveří neočistil boty?

Nezoufejte, máme pro Vás řešení. Pořiďte si ke dveřím „zázračnou“ Milliken® rohožku, která zabrání roznášení nečistot v jakékoli místnosti.

Milliken®  FUNCTION DOORMAT

 • Moderní a účinná ochrana Vašeho interiéru.
 • Neztrácíte čas otíráním svých bot.
 • Využijete ji během celého roku v průběhu všech ročních období.
 • Je skvělá před vchodové dveře, dveře ze sklepa, garážová vrata, vstupy na terasu nebo zahradu.
 • Hodí se i do auta, karavanů, lodí a člunů.
 • Snadno se udržuje.

 

Tato funkční rohožka vysoké estetické úrovně a snadné údržby vytváří konečnou čistící zónu Vašeho domu či bytu. Položíte ji za vchodové dveře v zádveří nebo uvnitř bytu. Oceníte její nízký povrch, přičemž se veškeré nečistoty udrží v rohoži a zabrání se jejich rozptylování do místnosti.

Materiál funkční Milliken® rohožky

Rohožky jsou vyrobeny ze směsi absorpčních bavlněných a polyesterových mikrovláken gramáže 1520 g / m2.

Díky tomuto speciálnímu materiálovému složení stačí přes rohožku jednoduše přejít a veškerá nečistota (bláto, prach, špína, voda, …) na rohožce ulpí.

Protiskluzová spodní strana rohožky, vyrobená z 100% nitrilového latexu, zabraňuje shrnování rohožky na koberci a podlahách.  Díky této spodní straně také rohožka nepropustí absorbované nečistoty pod sebe na podlahu nebo koberec a prodlužuje tím životnost povrchů podlah.

Údržba funkční Milliken® rohožky

Pro dosažení nejlepších funkčních výsledků doporučujeme novou rohožku před prvním použitím vyprat. Tím se aktivují mikrovlákna, aby pohlcovala maximální množství bláta, špíny a vlhkosti. 

Pozdější údržba rohožky závisí na četnosti jejího používání a na množství nečistot na ní zachycených.  Když se rohožka zašpiní, jednoduše ji nejdříve vyklepejte nebo vysajte, a potom ji poskládanou vyperte v pračce na teplotu maximálně 40 °C. Nepoužívejte aviváž, rohožka by ztratila svoje funkční vlastnosti. Během několika prvních praní bude rohožka trochu línat, což je naprosto v pořádku. Rohožku buď pověste a nechte uschnout anebo ji dejte usušit do sušičky na běžnou teplotu. Rohožku nebělte, nežehlete a nepoužívejte chemické čištění.

Dostupné rozměry:

37 x 60 cm ; 50 x 75 cm ; 60 x 75 cm ; 75 x 100 cm ; 75 x 120 cm

Tolerance rozměrů může být  + / - 3% z celkové plochy rohože.

Dostupné barvy:

béžová, černobílá, černošedá