WM PROFI
×
 x 

0

Jaká je výše poštovného a balného? Záleží na druhu výrobku. Výše poštovného se Vám ukáže při objednávce.

Jak je to se zárukou na opravený výrobek v záruční době? Záruka se na opravenou - vyměněnou část ze zákona neprodlužuje. Pokračuje kontinuálně od data zakoupení výrobku.

Jaká je záruka na výrobek? Záruka na výrobky je 2 roky.

Do jaké doby mi výrobek opravíte? Ze zákona je doba na vyřízení reklamace 30 dnů, avšak naše společnost  se snaží zbytečně vyřízení reklamace neprotahovat.

Mohu si objednat i do zahraničí? Ano, lze objednávat na Slovensko. Počítejte však s tím, že cena za poštovné bude cca. dvojnásobná, než kdybyste si nechali zboží zaslat na českou adresu.

Mohu mít množstevní slevu? Množstevní slevu společnost WM Profi s.r.o. neposkytuje.

Opravíte nebo vyměníte mi vadný výrobek na počkání? Na počkání výrobky neopravujeme a ve většině případů ani nevyměňujeme.

Mohu Vám přivést výrobek na reklamaci i o víkendu? Pracovní doba v sídle společnosti je pouze po telefonické domluvě, a to pouze v pracovní dny. O víkendu to není možné.

Proplatíte mi náklady na zaslání reklamovaného výrobku? Náklady spojené s reklamací naše společnost neproplácí.

Jaká je pracovní doba na zákaznické lince? Pracovní doba na zákaznické lince je Po-Pá od 10.00-16.00.

Ztratila jsem doklad o koupi výrobku, vystavíte mi nový? Při ztrátě dokladu o koupi nevystavujeme jeho kopii.

Dostanu návod v češtině? Návod v českém jazyce je součástí každého výrobku.

Mohu mít jinou adresu zaslání a jinou fakturační? Samozřejmě.

Kam se mám obrátit na záruční popř. pozáruční servis? Výrobek můžete poslat na adresu naší společnosti, nebo předat na našem prodejním místě.

Mohu výrobek zaplatit na splátky? Naše zboží není možné zakoupit na splátky.

Mohu výrobek zaplatit platební kartou? Platební kartou můžete platit na všech prodejních místech společnosti WM Profi s.r.o. kromě internetového obchodu. Zde v současnosti tato platba možná není.

Co všechno mám zaslat, pokud chci reklamovat jen určitou část výrobku? Nemusíte zasílat celý výrobek, stačí zaslat jen poškozenou část spolu s kopií dokladu o koupi a průvodním dopisem.

Můžete mi předem sdělit cenu pozáruční opravy výrobku? Např. telefonicky, e-mailem? Pokud do průvodního dopisu uvedete žádost informovat Vás o ceně opravy, bude tak učiněno. Pro úspěšnou komunikaci uvádějte Vaše telefonní číslo nebo e-mailovou adresu.

Jak mám postupovat, pokud mi přijde zásilka od Vás poškozená - poškozený balík, nebo nekompletní? Ihned po zaplacení a překontrolování zásilky musíte provést nahlášení o poškození balíku přímo kurýrovi, který Vám zásilku přivezl a sepsat s ním záznam o škodě. Potom nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle 608 730 412 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde nám sdělíte číslo zznamu o škodě. My se potom postaráme o další jednání s kurýrní službou. Tento postup musíte provést ihned po převzetí poškozeného balíku, pozdější oznámení nebude akceptováno.

Do jaké doby mohu vrátit zboží, abych mohl požadovat vrácení peněz? Tyto informace naleznete ve obchodních podmínkách bod 5.

Objednal jsem si zboží přes internet a doposud mi nepřišlo žádné potvrzení objednávky, jak mám postupovat dále? Pokud jste na konci objednávání viděl/a nápis "Děkujeme“ a číslo Vaší objednávky, kontaktujte zákaznické centrum Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 608 730 412 (nezapomeňte uvést číslo Vaší objednávky).

Viděla jsem Váš výrobek na internetu u jiného prodejce a za jinou cenu - co to znamená? Jedná se o imitaci, která nesplňuje námi prezentované vlastnosti a schopnosti.

 

×

TOP