Tisk

ARIETE parní žehlička model 6299/3

Nový model legendární žehličky s parním kotlem.
5990,00 Kč
Popis

ARIETE parní žehlička model 6299/3

Nový model legendární žehličky s parním kotlem se zjednodušeným nastavením teploty a s vylepšenou technologii vnitřní úpravy parního kotle proti oxidaci a zanášení vodním kamenem.

Už nikdy nebude muset regulovat teplotu během žehlení.
Ložní prádlo žehlíte ve složeném tvaru – už jen dáte do skříně.
Spotřeba pouze 800 W.

Legendární parní žehlička ARIETE Vapor Plus, která je výjimečná tím, že kombinuje jednoduchost a pohodlí tradiční žehličky s rychlostí a kvalitou profesionálního žehlícího systému bez nepohodlné vnější nádrže na vodu. Navíc nemusíte kupovat destilovanou vodu, ARIETE Vapor Plus Vám umožňuje používat obyčejnou tekoucí vodu z kohoutku.

V zabudovaném v parním kotli se vytváří extra velký tok páry (až 50 g/min), což umožňuje rychlé a snadné žehlení všech druhů tkanin, tedy i tak choulostivé materiály jako například hedvábí, satén, silon, gumové potisky na tričkách, atd. Tento zabudovaný parní kotel je vyroben z kovu a zaručuje oproti klasickým žehličkám větší odolnost vůči zanesení vodním kamenem. ARIETE Vapor Plus je navíc vybavena tlačítkem pro regulaci množství vycházející páry, ohebnou šňůrou přívodu el. energie a protiskluzovou úpravou rukojeti, což umožňuje svislé žehlení zavěšených tkanin (záclony, závěsy, atd.) nebo oblečení pověšené na ramínku (košile, saka, šaty, halenky, mikiny, atd.).

Žehlící plocha ARIETE Vapor Plus je opatřena speciální povrchovou úpravou, která umožňuje lehký pohyb po žehlených materiálech a nezpůsobuje lesk na tmavých oděvech. Celkové konstrukční provedení žehlící plotny Vám umožňuje dosáhnout opravdu překvapivých úspěchů při žehlení.


Popis a technické údaje:

Výkon:                           800 wattů
Napětí sítě:                     230 V
Kapacita parního kotle:     210 ml
Maximální tlak páry:         5,5 bar
Parní dodání:                   30 g/min

Certifikáty kvality: TÜV Rheinland - GS – CE

360° otočná fotografie  (chytni myší nebo prstem a otáčej...)

Zpět na: ŽEHLIČKY