WM PROFI
×
 x 

0
Tisk

Milliken® funkční rohožka De Luxe

Oproti klasické řadě Milliken® rohožek je řada Milliken® DeLuxe vyrobena ze směsi absorpčních bavlněných a polyesterových mikrovláken gramáže 1520 g/m2 a po obvodu je lemována okrasným lemem.
1550,00 Kč
×
Zvolte si rozměr
Popis

Milliken® funkční rohožka DE LUXE

Oproti klasické řadě Milliken® rohožek je řada Milliken® DeLuxe vyrobena ze směsi absorpčních bavlněných a polyesterových mikrovláken gramáže 1520 g/m2, což zajišťuje ještě lepší a rychlejší odsávání vlhkosti a odstranění nečistot z obuvi a zvířecích tlapek. Navíc jsou rohožky řady Milliken® DeLuxe po obvodu lemovány okrasným lemem.

Díky tomuto speciálnímu materiálovému složení stačí přes rohožku jednoduše přejít a veškerá nečistota (bláto, prach, špína, voda, …) na rohožce ulpí.

Protiskluzová spodní strana rohožky, vyrobená z 100% nitrilového latexu, zabraňuje shrnování rohožky na koberci a podlahách.  Díky této spodní straně také rohožka nepropustí absorbované nečistoty pod sebe na podlahu nebo koberec a prodlužuje tím životnost povrchů podlah.

Údržba funkční Milliken® rohožky

Pro dosažení nejlepších funkčních výsledků doporučujeme novou rohožku před prvním použitím vyprat. Tím se aktivují mikrovlákna, aby pohlcovala maximální množství bláta, špíny a vlhkosti. 

Pozdější údržba rohožky závisí na četnosti jejího používání a na množství nečistot na ní zachycených.  Když se rohožka zašpiní, jednoduše ji nejdříve vyklepejte nebo vysajte, a potom ji poskládanou vyperte v pračce na teplotu maximálně 40 °C. Nepoužívejte aviváž, rohožka by ztratila svoje funkční vlastnosti. Během několika prvních praní bude rohožka trochu línat, což je naprosto v pořádku. Rohožku buď pověste a nechte uschnout anebo ji dejte usušit do sušičky na běžnou teplotu. Rohožku nebělte, nežehlete a nepoužívejte chemické čištění.

Dostupné rozměry: 50 x 75 cm ; 60 x 75 cm ; 75 x 100 cm ; 75 x 120 cm

Dostupné barvy: béžovo-hnědo-bílá

Poznámka: Tolerance rozměrů může být  + / - 3% z celkové plochy rohože.

×

TOP