WM PROFI
×
 x 

0

ZÁRUČNÍ SERVIS

Pro uplatnění záruční opravy je nutno předložit tyto doklady: faktura nebo prodejní doklad + záruční list. Do zásilky vložte průvodní dopis s co nejpodrobnějším popisem závady. Nezapomeňte také připsat vaši celou adresu, telefonický kontakt a emailovou adresu.

Délka záruční doby pro koncové uživatele (spotřebitele) je stanovena zákonem na ochranu spotřebitele a to 2 roky od zakoupení.

V případě, že zasíláte výrobek do servisu poštou či jiným dopravcem, doporučujeme jej zabalit do originálního obalu, aby se předešlo poškození během přepravy.

Místem pro uplatnění záruční opravy je jakékoli prodejní místo společnosti v České republice, kde je přijetí reklamace s ohledem na sortiment prodávaného zboží možné, a dále pak případně osobně na adrese naší provozovny: Trávníky 74, Rosice u Brna 665 01. Zde je však potřeba se telefonicky domluvit na přesném termínu schůzky. Toto platí také v případě, že jste zboží obdrželi objednávkou přes internet nebo telefonickou objednávkou v zákaznickém centru.

POZÁRUČNÍ SERVIS

Po vypršení záruční lhůty nebo v případě, že závada zboží nesplňuje reklamační podmínky před jejím vypršením, můžete pro opravu zboží využít našeho pozáručního servisu. V případě, že zasíláte výrobek do servisu poštou či jiným dopravcem, doporučujeme jej zabalit do originálního obalu, aby se předešlo poškození během přepravy.

Místem pro uplatnění pozáruční opravy je jakékoli prodejní místo společnosti v České republice, kde je přijetí reklamace s ohledem na sortiment prodávaného zboží možné, a dále pak na adrese naší provozovny: Trávníky 74, Rosice u Brna 665 01 Zde je však potřeba se telefonicky domluvit na přesném termínu schůzky. Toto platí také v případě, že jste zboží obdrželi objednávkou přes internet nebo telefonickou objednávkou v zákaznickém centru.

 

×

TOP